Öz Otomotiv ve Kağıt Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi

Firma Hakkında

Kurulduğu tarihten itibaren Öz Otomotiv, dünyanın önde gelen yedek parça üreticilerine ait ürünlerin ithalat ve lojistik hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. İlk günden bu yana biriktirdiği tecrübe ve teknik bilgisi sayesinde müşterilerinin beklentilerini genç ve dinamik kadrosu ile cevaplayan profesyonel bir kurum olmuştur.

Firmamız dürüst ve açık ticaret anlayışımızdan ödün vermeyerek; zengin parça stoğu, hızlı lojistik, kaliteli ürün ve uygun fiyat konularında farklılıklar yaratarak ilerlemektedir. Üstlendiğimiz görev; rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli ile birlikte satış hizmeti, paydaşlarımıza artı değer yaratacak şekilde sunmaktır.

Firmamız zamanın gerektirdiği gibi sürekli yenilenerek, teknolojiyi takip ederek otomotiv pazarında emin adımlarla ilerlemektedir. Ticaret hayatında yaşadığımız uzun yıllar içinde edindiğimiz tecrubelerimiz sayesinde pazarın gelişimini ve oluşan ihtiyacını hissederek, yeni ürün yelpazesini takip ederek, müşterilerimize en ust seviyede hizmet vermeyi kendimize hedef edinmiş bulunmaktayız.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.