Oto Varşa Diriliş

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi

Firma Hakkında

Otomotiv sektöründe doğru hizmet vermeyi amaçlayan 20 yıllık meslek birimi olan Tahsin Beşir Akyazı’da beklentileri karşılayacak yeni iş yerini hizmete sundu.

Akyazı Sanayi Sitesi Çıraklık Eğitim Merkezi Yanında Faaliyete geçen Oto Varşa Diriliş tüm marka ve model araçlarda Motor, Şanzıman, Otomatik Şanzıman, Diferansiyel, Ön düzen, Fren aksamları ve tüm mekanik arızaların bakım ve tamirleri yapılmaktadır… Araç muayenesi olacak araçların eksiksiz bakımı yapılıp dilerseniz araçlarınızın ön muayene işlemlerini de Oto Varşa Dirilişte yaptırmanız mümkün.

Bilgisayarlı arıza tespiti cihazıyla Hata kodu okuma, Hata kodu silme, Parametre okuma ( Kontrol Paneli üzerinden parçaların çalışma değerlerinin ölçülmesi), Gaz kelebeği, fan motoru gibi hareketli parçaların çalıştırılarak test edilmesi, Enjektör vb. parçaların adaptasyonu, dizel partikül filtre restleme.

Oto Varşa Diriliş’in çalışma ilkesi Her Marka Araca Servis, Randevusuz çalışma sistemi, Ücretsiz Kontrol, Orijinal ve Garantili Ürünler, Sadece Gerekli Parçaların Değişimi

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.