Kronmat Çatı Pencereleri

  • Firma YetkilisiAhmet Sancak
  • AdresKarahan mahallesi gül sokak no:952
  • Telefon0850 485 22 11
  • Ç. Saatleri09:00 - 17:00

Firma Hakkında

Kronmat, çatı pencereleri ve çatı merdivenleri gibi çatı ürünleri üreten bir markadır. Kronmat çatı pencereleri çatıdaki boşluğa yerleştirilen ve doğal ışık ve havalandırma sağlamak için tasarlanmış pencerelerdir. Bu pencereler, çeşitli özelliklere sahip farklı modellerde mevcuttur.

Kronmat çatı pencereleri üstten menteşeli olarak tasarlanmışken, diğerleri yan açılır veya tamamen dışarıya doğru açılabilir şekildedir. Açılış mekanizmaları pencerenin kolaylıkla havalandırılmasını ve temizlenmesini sağlar.

Kronmat çatı pencereleri yalıtım özellikleriyle de dikkat çeker. İyi bir izolasyon sağlayarak enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olurlar. Çift camlı veya üçlü camlı modeller mevcuttur ve bu camlar, dışarıdaki sesleri ve ısıyı içeriye geçirmeme özelliğiyle daha iyi bir konfor sağlar.

Kronmat çatı pencereleri güvenlik özellikleriyle de donatılmıştır. Hırsızlık önleyici kilit sistemleri ve çift kilitleme mekanizmaları gibi güvenlik özellikleri sunarlar. Kronmat çatı pencereleri çeşitli boyutlarda ve tasarımlarda mevcuttur. Çatınıza ve tercihlerinize uygun olanı seçebilirsiniz. Ürünler genellikle yüksek kaliteli malzemelerden üretilir ve uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanır.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.