Öz Otomotiv ve Kağıt Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,208 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Öz Otomotiv ve Kağıt Ürünleri
  • ADRES: Eski Sanayi Sitesi. Stadyum Sok. No:82 Merkez / Düzce / 81100 / Türkiye
  • TELEFON: 0 530 523 55 54
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Kurulduğu tarihten itibaren Öz Otomotiv, dünyanın önde gelen yedek parça üreticilerine ait ürünlerin ithalat ve lojistik hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. İlk günden bu yana biriktirdiği tecrübe ve teknik bilgisi sayesinde müşterilerinin beklentilerini genç ve dinamik kadrosu ile cevaplayan profesyonel bir kurum olmuştur.

Firmamız dürüst ve açık ticaret anlayışımızdan ödün vermeyerek; zengin parça stoğu, hızlı lojistik, kaliteli ürün ve uygun fiyat konularında farklılıklar yaratarak ilerlemektedir. Üstlendiğimiz görev; rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli ile birlikte satış hizmeti, paydaşlarımıza artı değer yaratacak şekilde sunmaktır.

Firmamız zamanın gerektirdiği gibi sürekli yenilenerek, teknolojiyi takip ederek otomotiv pazarında emin adımlarla ilerlemektedir. Ticaret hayatında yaşadığımız uzun yıllar içinde edindiğimiz tecrubelerimiz sayesinde pazarın gelişimini ve oluşan ihtiyacını hissederek, yeni ürün yelpazesini takip ederek, müşterilerimize en ust seviyede hizmet vermeyi kendimize hedef edinmiş bulunmaktayız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.