">

Otofren Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,485 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Hakan Balçak
  • ADRES: Küçük Sanayi Sitesi 11.Blok No:57-58-59-60-62 - Nilüfer / BURSA - TÜRKİYE
  • TELEFON: 0224 - 441 57 45
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ BURSA

FİRMA HAKKINDA

Şirketimiz Oto Fren Sistemleri olarak 1958 yılında Muhittin (Başçavuş) ve Saim Balçak tarafından Demirtaş mah. de kurulmuştur.1983 ile 1993 yılları arasında Yalova Yolu 3.km. deki binalarında hizmet vermeye devam etmişlerdir. 1993 yılından bu yana Hakan Balçak tarafından Küçük Sanayi Sitesi 11.Blok daki tesislerinde hizmet vermeye devam edilmektedir.Oto Fren Sistemleri konusunda sektörde 50 yıl bir süre içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.

 

Oto Fren olarak birinci amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

 

Yaptığı teknolojik yatırımlar ile sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, Bayiliğini yapmakta olduğu firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.