">
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
639 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Tahsin Beşir
  • ADRES: Akyazı Sanayi Sitesi Sosyal Tesisler No:1 (Çıraklık Eğitim Merkezi Yanı) Akyazı
  • TELEFON: 0(534) 324 33 38
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ SAKARYA

FİRMA HAKKINDA

Otomotiv sektöründe doğru hizmet vermeyi amaçlayan 20 yıllık meslek birimi olan Tahsin Beşir Akyazı’da beklentileri karşılayacak yeni iş yerini hizmete sundu.

Akyazı Sanayi Sitesi Çıraklık Eğitim Merkezi Yanında Faaliyete geçen Oto Varşa Diriliş tüm marka ve model araçlarda Motor, Şanzıman, Otomatik Şanzıman, Diferansiyel, Ön düzen, Fren aksamları ve tüm mekanik arızaların bakım ve tamirleri yapılmaktadır… Araç muayenesi olacak araçların eksiksiz bakımı yapılıp dilerseniz araçlarınızın ön muayene işlemlerini de Oto Varşa Dirilişte yaptırmanız mümkün.

Bilgisayarlı arıza tespiti cihazıyla Hata kodu okuma, Hata kodu silme, Parametre okuma ( Kontrol Paneli üzerinden parçaların çalışma değerlerinin ölçülmesi), Gaz kelebeği, fan motoru gibi hareketli parçaların çalıştırılarak test edilmesi, Enjektör vb. parçaların adaptasyonu, dizel partikül filtre restleme.

Oto Varşa Diriliş’in çalışma ilkesi Her Marka Araca Servis, Randevusuz çalışma sistemi, Ücretsiz Kontrol, Orijinal ve Garantili Ürünler, Sadece Gerekli Parçaların Değişimi

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.