">
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
652 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Gurcay Oto İnönü Mahallesi, Eski Sanayii Sit.24 Blok No:101, 37100 Kastamonu Merkez/Kastamonu
  • TELEFON: 0366 214 6085
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ KASTAMONU

FİRMA HAKKINDA

Sunduğumuz her hizmette, kalitemizin her geçen gün daha da öne çıkması; genç ve profesyonel çalışanlarımızın, bilgi birikimi ve deneyimleriyle sorumlusu oldukları görevlerine tam hakim olmaları ve hızla gelişen teknolojiye ayak uydurmamız sayesinde devam etmekdir.

 

Gürçay Oto Kurtarma kurulduğu günden bugüne kurumlara ya da bireylere, gereksiim duyulan hizmeti 7/24 verebilmek için çalışıyor. İleri teknolojisi ve gelişmiş çağrı merkezi ile desteklediği uzman kadrosunun gereken hizmeti hızla ve güvenle, kaliteli bir şekilde verebilmesi ve sahip olduğu bir çok sayıdaki yol yardım araçları ile her an çağrınıza cevap verebilmesi ile sektöre öncülük etmektedir.
Temsil ettiğimiz kurumlar ve müşterilerimizle sürdürdüğümüz şeffaf çalışma politikası dürüst ve kaliteli hizmet anlayışımızla bütünleşmektedir. Profesyonel kadromuzda bulunan elamanlarımızın taşıdıkları sorumluluk anlayışları ve ekip çalışma ruhu, hizmet verdiğimiz her bireyin memnuniyetini daha da yükseltmektedir.

 

Gürçay Oto Kurtarma Batı Karadeniz Bölgesinde 20 yılı aşkın zamandır yol yardım ve vinç işletmeciliği alanında hizmet vermektedir. Firmamız bölgedeki en büyük ve en köklü oto kurtarma firmaları arasındadır.
Modern çağın gereksinimlerine ayak uyduran, devamlı hizmetlerini ve araç filosunu geliştiren eğitimli ve işinde profesyonel kadrosu ile itimatınızın eseri olarak her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz.
365 gün 24 saat siz değerli müşterilerine hizmet veren Gürçay Oto Kurtarma deneyimli kadrosu ile en zor işlerde dahi görevini yerine getirmektedir. Gürçay Oto Kurtarma gün geçtikçe araç kapasitesini arttırmakta ve siz değerli müşterilerimizden aldığımız güven ile yoluna devam etmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.