">
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
789 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: murat asan
  • ADRES: KONACIK BODRUM MUĞLA
  • TELEFON: 05443045912
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ MUĞLA

FİRMA HAKKINDA

Bodrum Yıldırım Oto Elektrik & Elektronik olarak 1980 yılından bu yana içinde bulunduğumuz bu sektörde oto elektrik&elektronik alanında tecrübeli teknik elemanlarımız ve test cihazları ekipmanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Alanımızla ilgili teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek arıza tespiti ve doğru müdahale konularında titizlikle çalışmaktadır

Oto klima tamiri ve bakımı, klima gazı dolumu, marş ateşleme sorunlarının çözülmesi, marş dinamosu tamiri, şarj dinamosu tamiri ve yol yardım hizmetleri konusunda uzmanlaşmış ekibimiz ile sizlere destek vermekteyiz.

Oto Elektronik oto beyin tamiri oto km tamiri oto airbag beyin tamiri Chip Tuning oto yazılım araç yazılımında Bodrum ilçesinde hizmetlerimiz devam ediyor
Otomobil yazılımları, DPF (Dizel Partikül Filtresi) İptali, EGR İptali, DTC İptali, Maf Sensörü iptali, Lambda Sensörü iptali, Nox Sensörü iptali gibi birbirinden farklı problemlerde araçlarınıza destek sağlıyoruz.

Daha az maliyet ve %100 kalıcı çözümler!

Memnuniyet garantimiz dahilinde ilk bir hafta süresince memnun kalmamanız durumunda orjinal yazılımınıza dönerek %100 ücret iadesi ve ömür boyu dilediğiniz an ücretsiz olarak orjinal yazılımınıza dönme garantisi sunuyoruz.
Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için 0544 304 59 12 hattımızı arayabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.